ProPlan MO Cat Sterilised Rabbit

Vyvážené krmivo ProPlan pro mladé a dospělé kastrované či sterilované kočky s příchutí králíka.

Více detailů

Odesíláme do 24h

14,81 €

Přidat do seznamu přání

Detaily

Krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček. Vysoce stravitelná receptura PRO PLAN Sterilised s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně sestavena tak, aby zabraňovala přibírání na váze a ochraňovala močové cesty. Díky tvaru a struktuře granulí pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene.

Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým přírůstkem kastrovaných / sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich trávicího traktu.

-Vysoký podíl bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
-Obsah esenciálních mastných kyselin v receptuře udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6), pomáhá tím chránit zdraví močového traktu a snižovat riziko tvorby močových kamenů.
-Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
-Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin, a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

Složení krmiva Purina Pro Plan Cat Sterilised Rabbit:

Králičí maso (4%), kuřecí maso (16%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, minerální látky, vedlejší produkty živočišného původu, kvasnice.

Nutriční doplňkové látky krmiva Purina Pro Plan Cat Sterilised Rabbit:

 Vitamin A 35000 mj / kg, vitamin D3 1100 mj / kg, vitamín E 900 IU / kg, vitamin C 160 mg / kg, síran železnatý monohydrát 340 mg / kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg / kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg / kg, síran manganatý monohydrát 45 mg / kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg / kg, seleničitan sodný 0,28 mg / kg.

Deklarované jakostní znaky krmiva Purina Pro Plan Cat Sterilised Rabbit:

Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.

Recenze

Napište svou recenzi

ProPlan MO Cat Sterilised Rabbit

ProPlan MO Cat Sterilised Rabbit

Vyvážené krmivo ProPlan pro mladé a dospělé kastrované či sterilované kočky s příchutí králíka.

Path: > > ProPlan MO Cat Sterilised Rabbit