Filtr

Nejprodávanější produkty

ProPlan

Purina® Pro Plan® poskytuje garantovanou výživu pro ty, kteří chtějí specializované a skvěle chutnající krmivo pro jejich psa. Prostřednictvím neustálého výzkumu, více než 400 vědeckých pracovníků, včetně odborníků na výživu, veterináře, dodávají moderní psí výživu rok co rok.

ProPlan Je zde 28 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 28 položek
Zobrazené 1 - 24 z 28 položek

Podle čeho si vybrat ideální krmivo ProPlan pro vašeho domácího mazlíčka?

Vybrat správné krmivo pro našeho pejska bývá někdy velmi náročné. Pejsek spapá obvykle vše co, mu přijde do cesty, nebo co nám spadne v kuchyni na zem, ale jen my mu víme určit zda je to i zdravé pro jeho růst a správnou výživu. Jelikož své miláčky rádi hýčkáme, rádi mu dopřejeme hlavně chutné, ale i zdravé krmivo. Jedním z nich je také krmivo Proplan pro psy. Doporučují ho nejen veterináři, ale i dokonce samotní majitelé pejsků. Krmivo Proplan uvádějí některé výzkumy jako jedno z nejlepších krmiv, které slovenský trh nabízí. Pro většinu majitelů jedním z hlavních kritérií při výběru krmiva je cena .. Proto si mnoho lidí vybírá značku Proplan. Je to cenově dostupné krmivo, které zaručuje nejen kvantitu, ale i kvalitu.

Proplan není proslulé pouze na slovenském trhu, ale také na tom světem. Lidé ze všech částí naší planety si pochvalují toto krmivo. Je jen málo precent uživatelů této stravy, kteří byli nespokojeni. Za takovým názorem byl vždy nesprávný výběr krmiva, nebo neskonzultovanie s odborníkem.

Krmivo ProPlan podporuje zdravý vývoj psa, zdravou srst, dokonce i imunitní systém vašeho miláčka. Tato výživa je především vyrobena z prvotřídních potravin jako je například losos, kuřecí maso či hovězí maso. ProPlan produkuje krmiva pro pejsky různých ras, věku, velikosti či dokonce druhu srsti. Je přizpůsobeno tak aby byl váš domácí mazlíček s ním nejvíce spokojen.

V čem se liší krmivo ProPlan od ostatních krmiv?

Granule ProPlan se především vyrábí z čerstvých surovin aby měl váš miláček nejlepší potravu. Tyto granule jsou hlavně vynikající svou chutí, ale také svým tvarem. Vaši mazlíčci se mohou do nich bez problémů zakousnout. Tato značka granulí produkuje krmivo pro dospělé ale také nezapomněla ani na mladé přírůstky do rodin. Granule pro štěňata jsou speciálně přizpůsobeny na růst a dobrou stavbu těla vašeho malého pejska. Tyto granule pro malé trhací obsahují především vitaminy a minerální látky, které podporují růst a imunitní systém štěňátka. Krmiva ProPlan jsou zásadně bez umělých přísad.

Má váš pejsek nadváhu a nevíte jak s ní skoncovat?

Krmivo ProPlan má i na tento problém speciální granule. Pokud má váš pejsek kila navíc, mnoho veterinářů a odborníků na stravu pro psy doporučuje právě tuto dietu. Krmivo ProPlan pomáhá při hubnutí vašeho miláčka. Při udržování svalové hmoty redukuje celkovou hmotnost.

Problém s trávením?

Problém s trávením skličuje nejednoho pejska. I tento problém umí granule ProPlan vyřešit. Strava je vyrobena tak, aby nezatěžovala psí žaludek a aby ji uměli jednoduše strávit. Krmivo ProPlan obsahuje složky, které napomáhají dobrému trávení, stabilizuje střevní mikroflóru a šetrně zachází se žaludkem vašeho miláčka.

Každým dnem se snaží krmivo ProPlan vylepšovat svou strukturu, složení, ale také svou chuť, aby byla lahodná pro vaše domácí mazlíčky.