Nejprodávanější produkty

Psí doplňky V této kategorii není žádné zboží.

Psí doplňky

Psí doplňky jsou nezbytnou součástí psího života. Mezi základní psí doplňky patří vodítko, obojek a pelíšek pro psa. U nás nabízíme různé druhy pelíšků ve mnoho barevných kombinacích pro ty nejmenší a až po těch největších, kterým je někdy obtížné najít dostatečně velký pelíšek. Tento problém již nebudete mít, připravili jsme si pro vás extra velké pelíšky i pro těch největších. Všechny obojky a vodítka na našem e-shopu jsou vyrobeny z materiálu, který se jmenuje Paracord. Tento materiál se používá při výrobě padáků a je velmi kvalitní. Dále vám rozepíšeme o psích doplňcích, které jsou také důležité pro vašeho pejsek.

Stravování je pro psa to nejdůležitější

Nejen vy, ale i váš pejsek se chce v klidu a pohodlně najíst. Miska pro psa mu to jednoduše umožní. Podle velikosti psa si vyberte dostatečně velkou misku, aby se mu tam vešlo jídlo a také, aby měl dostatek tekutin za den. Pokud si nechcete kupovat zvlášť misku na vodu a misku na jídlo máme pro vás spojenou misku.

Každý potřebuje zábavu

Hračky pro psa slouží aby vašeho psa bavili během čekání na další procházku nebo během toho jako je pejsek sám doma. V nabídce máme různé druhy hraček od míčků přes létající talíře až po plyšové hračky. Některé gumové hračky jsou vyrobeny tak aby čistily a zpevňovaly chrup psovi. Míčky jsou pro psa také velmi prospěšné. Majitel může psovi házet míč a ten se dobré vyběhá a bude mít dostatek pohybu proto nebude mít ani problém s nadváhou.

Psí doplňky pro krásu a zdraví

U nás najdete všechny druhy šamponů pro každého pejska, kterého trápí nějaký zdravotní problém od alergie přes lupy až po suchou kůži. Dále máme pro psa ušní a zubní hygienu. Zubní hygiena je hlavně pro menší plemena, která mají větší tvořivost zubního kamene. Kromě kosmetiky a hygieny máme i přípravky proti parazitům, které chrání vašeho psa před napadením klíšťaty a blechami.