Nejprodávanější produkty

Psí granule Je zde 162 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek

Psí granule

Tak jak lidé tak i psi chtějí mít co nejlepší stravu aby byli spokojeni. Pokud bude spokojený váš miláček pak může být spokojen i majitel psa a tyto dvě věci jsou pro nás ty nejdůležitější. Nyní vám pomůžeme vybrat ty správné granule pro vašeho psa. Výběr značky není úplně jednoduchý, protože v nabídce máme mnoho granulí ale alespoň máte možnost si vybrat psí granule, které budí nejvíce chutnat vašemu miláčkovi.

První rada pro správný výběr granulí pro psa

V první řadě je třeba si určitě pro jakého starého pejska chcete psí granule. Granule pro štěňata od těch ostatních se velmi liší. Štěňátko potřebuje od začátku života více živin než dospělý pes. Obsah bílkovin a tuku je vyšší než při granulích pro dospělého psa. Obsah bílkovin bývá až o 10% větší aby mělo štěně pevnou stavbu těla. Štěňata nemají tak dobře vyvinutou imunitu jako dospělé psy a proto granule musí obsahovat více vitaminů a minerálních látek. Psí granule pro štěňata se podávají pokud štěně nenaroste do 80% předpokládané velikosti. Tuto velikost pes dosáhne v průměru kolem prvního roku života. Pokud váš pejsek roste rychleji než by měl tak třeba spíše vysadit psí granule pro štěňata. Nejlepší bude pokud kontaktujete svého veterináře a s ním budete vše konzultovat. Nejen granule pro štěňata jsou důležité ale stejně tak i granule pro starší pejsky. Starší pejsek potřebuje tak jistě jinou péči. Psí granule pro starší mají menší obsah tuku protože jejich tělo už tak nespaluje rychle tuk. Starší pejsek nemůže mít problém s nadváhou, klouby již nejsou dostatečně silné a proto i granule obsahují živiny, které podporují zdraví kostí a kloubů.

Druhá rada

Podle toho jak velké plemeno máte je třeba si vybrat velikost granulí aby byla vhodná přesně pro vašeho pejska. Menší plemeno musí mít menší granule aby se pejskovi snadněji rozhrýzala potrava. Pro více informací, kontaktujte náš e-shop Nejzoo.cz