Nejprodávanější produkty

Psí krmiva Je zde 162 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek

Psí krmiva

Nejen pro nás je jídlo to nejdůležitější ale stejně tak i pro naše čtyřnohé miláčky. Výběr krmiv pro psa je velmi důležitý aby náš pes byl naprosto spokojen s tím co dostane. V dnešní době je na trhu mnoho firem a je těžké si z nich vybrat. Pokud je na výběr mnoho značek tak máte možnost si vybrat psí krmivo přesně pro vašeho miláčka.

Psí krmiva přizpůsobeny věku vašeho pejska

Možná jste si mysleli, že granule pro štěňata se vůbec neliší od ostatních ale opak je pravdou. Psí krmivo pro štěňata je velmi důležité. Váš pejsek musí dostat všechny živiny, které potřebuje aby měl dlouhý a zdravý život. Psí krmiva pro štěňata obsahují zvýšený obsah bílkovin až kolem 30%. Oproti krmivu pro dospělého psa je to až o 10% více. Nejen mají zvýšený obsah bílkovin ale také více tuku. Štěňata mají rychlejší spalování a více se také pohybují a proto potřebují více tuku než dospělé psy. Mladý pejsek ještě nemá dobře vyvinutou imunitu a aby nebyl pejsek nemocný tak granule pro štěňata obsahují vitaminy a minerální látky. I velikost granulí je důležitá a proto granule pro štěňata mají menší velikost aby neměli problém granule rozkousnout. Rovněž je třeba myslet i na starších pejsků ti potřebují psí krmivo z nižším obsahem tuku protože jejich tělo tuk již tak rychle nespaluje a mají i méně pohybu. Pejsek má starší a opotřebovaněji klouby proto potřebuje více látek na podporu kostí a kloubů.

Rozdělení psích krmiv

Psí krmiva se rozdělují na suché krmivo a mokré krmivo. Suché krmivo je dobré na podporu zdravého a pevného chrupu vašeho pejska a mokré krmivo je snadněji stravitelné než suché krmivo. Je to na vás jaké psí krmivo si vyberete ale nejlepší je suché a mokré krmivo míchat aby váš pes dostal z každého něco. Kromě suchého a mokrého krmiva máme i pamlsky, které naši mazlíčci mají velmi rádi a my je s nimi můžeme rozmazlovat a nejen to ale i pomocí nich je výchova mnohem lehčí. Pro více informací, kontaktujte náš e-shop.