Nejprodávanější produkty

Psí misky V této kategorii není žádné zboží.

Psí misky

Vybrat tu správnou misku pro psa není tak jednoduché jak si možná myslíte proto vám nyní dáme pár typů jaká psí miska je pro vás nejlepší. Pro pejska je skoro jedno z čeho svou stravu sní proto třeba vybrat psí misky tak, aby se dala bez problémů vyčistit. Mnoho lidí si dokonce vybírají misky podle tvaru nebo barvy tak aby jim ladily ik nábytku.

Velikost misek

Psí miska musí být dostatečně velké, aby pejsek měl postaráno o tekutiny i když bude celý den sám doma. Proto si třeba určit kolik podle velikosti pejska kolik musí vypít za celý den a toto mu vždy umožnit. Pokud váš pes nebude dostávat dostatek vody může mít později zdravotní problémy a to nechce žádný majitel psa, přece tak jak i my tak i pejsek má jen jedno zdraví a to mu musíme chránit.

Psí misky ze správného materiálu

Určit ten nejlepší materiál, který by měla mít psí miska je velmi obtížné. Na trhu je mnoho druhů misek keramické, plastové, nerezové nebo i gumové. Pro ty, kteří rádi cestují po dovolených a chtějí aby jejich rodina byla pohromadě vezmou i pejska, proto máme v nabídce i přenosnou misku pro psa. Přenosná psí miska vám velmi usnadní cestu a můžete v ní i přenášet granule a na dlouhých cestách bude mít pejsek postaráno io stravu a tekutiny. Dále máme v nabídce i dvě psí misky, které jsou spojeny a v jeden váš pes může mít stravu a v druhé vodu a má zaručený komfort.

Podložky pod misky

Žádný pejsek si nedává pozor zda udělá nebo neudělá nepořádek při konzumaci krmiva či vody, ale většinou jsou na to majitelé velmi hákliví. Pro tento problém byly vynalezeny podložky pod misky, které zabraňují nepořádku po celé kuchyni. Jsou protiskluzové, pryžové a proto se dá na ně snadno udržet hygiena. Tyto podložky udělají šťastné obě strany. Majitel nemusí mýt podlahu za každým, co pejsek pije nebo konzumuje a pejsek nedostane vynadáno.