Nejprodávanější produkty

Psí pelíšky Je zde 88 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek

Psí pelíšky, psí pelíšek

 

Tak jako vy tak i váš pes chce mít pohodlí a proto mu chcete vybrat co nejlepší pelíšek. Pokusíme se vám s tímto pomoci aby to nebyl pro váš žádný problém. I když psovi stačí na odpočinek a spánek čistá zem ale když mu pořídíte pelíšek bude vám za to vděčný. Psí pelíšky slouží k tomu aby se pes v něm cítil pohodlně, bezpečně a tak jistě ho pelíšek chrání před studenou podlahou. Takto je od ní izolován a ještě bude mít i něco měkké pod sebou a to mu chrání i klouby, se kterými nebude mít problémy.
 

 

Odolné psí pelíšky

 

Psí pelíšek musí být nejen pohodlný ale stejně tak i velmi odolný protože víme, že naši mazlíčci umí být hodně krát nejen dobrý ale stejně tak i neposlušný a vše co jim přijde pod zoubky zkoušejí hned zbloudilému Hryzadlu. Naše psí pelíšky jsou vyrobeny z pevného materiálu, který je odolný vůči ne jedním zubem. Tím pevným materiálem je polyester a také eko-kůže, je velmi odolná.

 

Péče o psí pelíšek 

 

Materiál je tak jistě odolný vůči chlupem, které se do něj velmi těžko zapíchnou. Dá se velmi jednoduše například vysát nebo je zde také možnost vyprat celý pelíšek. Praní je velmi jednoduché, protože psí pelíšky se dají snadno svléknout a bez problémů vyprat. Nemusíte se již nadále bát, když ho váš pejsek celý zašpiní.

 

Rady na výběr psího pelíšku tak aby seděl přesně pro vašeho miláčka

 

Měli byste sledovat jako váš pejsek zvykne spát, či spíše se rozvaluje a tak spí nebo spíše se schoulí do klubíčka. Podle toho si můžete vybrat zda chcete kulatý ohraničený psí pelíšek nebo jen pelíšek v, kde bude mít váš pes zcela volný prostor na rozvaľovanie se. Velikost třeba vybrat také poctivě aby pes měl dostatek místa pro sebe. V našem e-shopu Vám nabízíme velké množství velikostí pelíšků pro ty nejmenší pejsky až po těch největších pro, kterých je stále méně a méně možností na výběr a hodně krát je jim pelíšek malý. U nás ten problém už mít nebudete neboť máme psí pelíšky i pro těch největších jako je například Německá doga.
 

 

Zdraví je jen jedno a tak nabízíme i ortopedické pelíšky

 

Ortopedický psí pelíšek je určen pro pejsky, který nemají zcela zdravé klouby a potřebují mít měkčí pelíšek. Tento pelíšek je vybaven paměťovou pěnou a zajistí maximální pohodlí a zdravý ničím nerušený spánek.