Nejprodávanější produkty

Purina Je zde 11 produktů.

Zobrazené 1 - 11 z 11 položek
Zobrazené 1 - 11 z 11 položek

Purina krmivo pro psy

Pejsek většinou není vůbec vybíravý na to jaké krmivo dostane a spapá skoro vše co mu padne pod zub. Váš miláček ale musí dostat všechny živiny, které potřebuje na zdravý a dlouhý život, proto výběr krmiva je velmi důležitý. Krmivo musí být v první řadě zdraví prospěšné ale také musí být chutné aby mu pes nevěděl odolat. Jedním z mezi mnoha krmiv je i krmivo Purina, které splňuje obě kritéria. Toto krmivo patří mezi špičku granulí které na trhu můžeme najít i díky tomu, že je cenově dostupné a zaručuje nejen kvantitu, ale i kvalitu. Purina krmivo pro psy je proslulé nejen na Slovensku, ale na celém světě. Je jen málo zákazníků, který nebyli spokojeni když si vybrali krmivo Purina.

Purina krmivo pro psy je zdraví prospěšné a obsahuje všechny živiny ať už pro ty nejmladší nebo těch starších. Krmivo je vyrobeno z kvalitních čerstvých surovín- kuřecí maso, losos, hovězí maso. Díky těmto čerstvým surovinám mě krmivo neodolatelnou chuť a váš pejsek si ho hned zamiluje. Granule nejsou výjimečné jen chutí ale stejně tak i jejich tvarem. Správný tvar granulí napomáhá pejskovi snadněji potravu rozkousnout. Krmivo Purina pro štěňata obsahuje větší množství bílkovin a tuků aby se mohl pejsek dobře vyvíjet. Zdraví a imunitní systém štěňátka podporují vitamíny a minerální látky. Všechny krmiva neobsahují žádné umělé přísady.

Problém, kterým trpí stále více a více pejsků

Tím problémem je nadváha. V poslední době majitelé hodně krát nemají čas na to, aby se šli vyběhat se svým pejskem a poté pejsek přibere a může mít problém s klouby. Pro pejska je to velmi nepříjemné, je třeba mu zajistit dostatečný pohyb a nejen to ale také dietnější granule, které mu pomohou nadbytečná kila shodit. Krmivo Purina je dobře stravitelné proto váš pejsek již nebude mít nadále problém s trávením. Krmivo obsahuje složky, které napomáhají dobrému trávení, stabilizuje střevní mikroflóru a šetrně zachází se žaludkem vašeho miláčka. Pokud byste měli otázky ohledně zdraví vašeho pejska, neváhejte a kontaktujte náš e-shop.