Rehypet pro psy a kočky plv. 27,5 g

OBC006470

Přípravek na perorální rehydrataci zvířat při lehkém a středně těžkém stupni dehydratace nebo fyzickém vyčerpání.

Více detailů

Odesíláme do 24h

1,07 €

Přidat do seznamu přání

Detaily

Charakteristika: Rehydratační a posilující řípravek pro psy a kočky upravující deficit tekutin a nepoměr elektrolytů v organismu při lehkém a středně těžkém stupni dehydratace způsobené akutním průjmovým onemocněním, ztrátami tekutin a elektrolytů způsobených lehkým resp. občasným zvracením, ztrátami tekutin způsobených operačními zákroky a nadměrnou fyzickou zátěží. Přípravek zajišťuje optimální koncentrace sodíku, draslíku, bikarbonátu a glukózy pro úpravu nadměrných ztrát tekutin.

Roztok vytvořen rozpuštěním jednoho 27,5 gramového sáčku v 500 ml nápoje zajišťuje:

40 mmol / l sodíku, 20 mmol / l draslíku, 20 mmol / bikarbonátu 40 mmol / l chloridů, 86,5 mmol / l malodextrínu a 195 mmol / l glukózy.

Indikace: Obnovení acidobazické rovnováhy organismu vyrovnáním vodních a elektrolytových ztrát sodíku, draslíku, bikarbonátu a chloridů spolu s lehce využitelnou energií (maltodextrin, glukóza) při indikacích jako jsou průjmová stavy, ztráty tekutin z tepla, nedostatečný příjem tekutin, nechutenství, systémové infekční onemocnění, stavy vyčerpanosti po porodech, chirurgických zákrocích, sportovních výkonech a jiných zátěžových stavech organismu. Na vyrovnání ztrát tekutin a elektrolytů při lehkém nebo méně častém zvracení. V případech stálého zvracení je vhodné upřednostnit parenterální podání elektrolytů. Je použitelný k přechodu z parenterální na enterální výživu.

Způsob podání: Podává se perorálně.

Dávkování: Jedno originální balení přípravku (27,5g) se rozpustí v 0,5-1 litru nápoje a míchá až do úplného rozpuštění. Potřebné denní množství elektrolytového roztoku závisí na stupni ztráty tělesných tekutin a od hmotnosti pacienta a mělo by se podávat namísto vody během celého dne. Čistou vodu podáváme pouze pacientovi, který přijal potřebné denní množství nápoje.

Recenze

Napište svou recenzi

Rehypet pro psy a kočky plv. 27,5 g

Rehypet pro psy a kočky plv. 27,5 g

Přípravek na perorální rehydrataci zvířat při lehkém a středně těžkém stupni dehydratace nebo fyzickém vyčerpání.

Path: > > > Rehypet pro psy a kočky plv. 27,5 g