Nejprodávanější produkty

Royal Canin

Od 1 kg Čivavy až po 100 kg Mastifa, různé velikosti a plemena psů mají velmi odlišné fyziologické potřeby, které dělají výběr té správné výživy komplikovaným. To je důvod, proč Royal Canin řeší krmivo pro každou velikost, styl a plemeno na míru, pro jejich jedinečné vlastnosti.

Royal Canin V této kategorii není žádné zboží.

O krmivu pro psy Royal Canin

 

Royal Canin je jedním ze světových lídrů v oblasti zdravé výživy domácí mazlíčky. V průmyslu, který se stále přizpůsobuje populárním trendům ve výrobě krmiv pro psy, je poslání Royal Canin zůstat stále stejný; neustále přinášet prostřednictvím zdravé výživy a sdílených znalostí, nejpřesnější nutriční složení krmiv pro zdraví psy a kočky.

 

Vytvoření jednoho z nejlepších, prémiových krmiv na světě není jednoduchý úkol. Každý z receptů krmiv pro psy Royal Canin se skládá z více než 50 živin, které musí být obsaženy v přesné rovnováze aby dodali co nejúčinnější výživu pro psy a kočky různých velikostí, věku, plemen a životního stylu a psy se specifickými potřebami.

 

Vývoj krmiva pro psy Royal Canin

 

Co je v granulích? Víc, než si možná myslíte.

 

Tvar a velikost granulí

 

Royal Canin je jedním z lídrů v oblasti výzkumu a vývoje granulí pro psy. Rozsáhlé testy a využití moderních zařízení, jako jsou "Texturometer" - nástroj, který měří tvrdost granulí a množství síly potřebné na rozkusnutie - umožňují důkladné pochopení potřeb psů.

 

Při vývoji granulí pro psy bere Royal Canin v úvahu velikost, tvar, strukturu a hustotu a přizpůsobuje ji specifickým vlastnostem a potřebám psů, pro které je krmivo pro psy Royal Canin určeny. Labrador retrívr, například, je známý tím, že krmivo konzumuje velmi rychle a bez žvýkání. Granule ve tvaru kruhu jsou navrženy tak, aby podporovaly žvýkání a snaží se zpomalit rychlost jídlu.

 

Navíc, velikost a věk psa jsou také důležité, pokud jde o velikost granulí a strukturu. Například granule pro obří plemeno dospělého psa jsou mnohem větší a křehčí než granule pro štěňátko miniaturního plemene, který potřebuje menší, měkčí kousky.

 

Granule pro psa Royal Canin mohou ovlivnit mnoho věcí:

 

Dentální hygiena - Je důležité, aby zuby psa při pojídání pronikly do granule tak, že je možné dosáhnout efektu čištění zubů. To pomáhá snížit usazování plaku, což může snížit riziko zubního kamene a podporuje dobré zdraví ústní dutiny.

 

trávení

Čím více pes musí granule žvýkat, tím pomaleji konzumuje granule, což může pomoci při trávení.

 

spokojenost

Hustota granulí může pomoci zmírnit hlad mezi jídly tím vytváří pocit plnosti. To pomáhá psovi ke spokojenosti a pomáhá udržet zdravou váhu.

 

chuť

Psi jsou obzvláště citlivé na to, jak potravina chutná v ústech. Správná textura granule může pomoci zvýraznit chuť potraviny a může pozitivně zlepšit zážitek krmení.

 

Nenechte se zmást módními krmivy, které mají granule ve tvaru ryby, kosti nebo jiných tvarů, které jsou určeny pouze k tomu, aby zaujaly majitele psa. Krmivo pro psy Royal Canin je jedinečně tvarované a určené pro konkrétní účel a může mít reálný vliv na zdraví a krásu vašeho pejska.