Filtr

Nejprodávanější produkty

Salač

Pro Vašich čtyřnohých kamarádů - pejska nebo kočičku - Salač připravil širokou paletu pamlsků, které pomohou s výcvikem, s dentální hygienou Zabaví nebo prostě "jen" zachutnají ... posuďte sami.

Salač Je zde 165 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 165 položek
Zobrazené 1 - 24 z 165 položek

Salač krmiva - historie

Salač krmiva vznikly v roce 1991 na českém trhu a od této doby se snaží výrobci dodržet kvalitu výrobků krmiv značky Salač. Později se tato firma dostala i do jiných států a jeden z nich je i Slovensko.

Proč právě Salač krmiva?

Salač krmiva se prezentují hlavně tím, že jsou především vyrobeny z kvalitních a čerstvých surovin. Výrobci se snaží výrobky obohacovat přírodními komponentami, ale jen takovými, které jsou pro psí žaludek dobře stravitelné jako je například mrkev. Salač krmiva jsou vyrobeny z čerstvého masa jako je kuřecí, hovězí nebo i vepřové maso. Aby pejskem tato krmiva chutnaly ještě lépe ochuceny jejich buď rýží, zeleninou dokonce i sýrem.

Pamlsky

Občas rádi svých nejlepších kamarádů hýčkáme. Proto firma Salač nabízí i několik pamlsků pro naše pejsky. Pamlsky jsou neodmyslitelným doplňkem ve stravě našeho pejska. Děláme nimi radost našim miláčkům. Tyto pamlsky můžeme také využít při výcviku. Ti dokážou pro kousek malé odměny udělat i nemožné. Krmiva Salač mají pamlsky od "výmyslu světa", různé druhy, velikosti, barvy či dokonce se snaží napodobit několik tvarů jako jsou například kartáčky, květiny, kostičky ale i různá zvířátka. Stejně jako krmiva, tak i pamlsky pro psy jsou vyrobeny ze 100% sušeného masa. Pamlsky mají dokonce větší výběr masa jako je například býčí, kachní či dokonce pamlsky z ryb.

Komfort v každém věku

Salač krmiva nezapomínají ani na starších pejsků. Tito pejsci mají obvykle potíže s žvýkáním potravy a proto pro ně navrhli snadno hrýzatelné krmiva. Jelikož tato krmiva splňují nároky na všechny zásadní živiny a suroviny, které by měl pejsek během svého života dostávat, pomáhají k prodlužování jeho věku.

Nabízejí velký výběr ..

Salač krmiva produkují několik kvalitních druhů stravy pro psy. Každé granule, konzervy či pamlsky vyrábějí co nejlepší a nejkvalitnější. Jelikož Salač krmiva mají velký výběr pro "našich kamarádů" jejich majitelé to mají občas těžké rozhodnout se, které je to "pravé" pro jejich pejsky. A k tomu jsou odborníci, kteří rádi pomohou. Ať už veterinární lékaři, nebo ostatní odborníci ve výživě zvířat.