Filtr

Nejprodávanější produkty

Šampony a kondicionéry pro psa Je zde 103 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 103 položek
Zobrazené 1 - 24 z 103 položek

Šampony pro psy

 

Nejen lidé, ale i pejsci by měly být čistý a voňavý. No někdy to tak není. Na tento problém jsou zde právě šampony pro psy. Většina pejsků nemá ráda koupání a mytí. No naše šampony pro psy změní tuto trauma na radostné bezproblémové čištění.

Naše šampony pro psy jsou vyrobeny na přírodní bázi, které jsou přizpůsobeny každému druhu srsti. Některé šampony pro psy obsahují norkový či čajovníkový olej dokonce i aloe vera. Jeden druh šamponů je vyvinut na obnovu přirozeného zabarvení srsti. Jeho PH je speciálně vyvážené pro světlé a bílé barvy srsti. Tyto šampony uspokojí i tu najpodráždenejšiu pokožku vašeho pejska. Ať už má váš pejsek problém se svěděním, s parazity nebo se chce jen líbit ostatním na naší stránce najdete šampony pro psy, které jsou vyrobeny na každý druh problému.

 

Nejen čistá ale i zdravá srst ..

 

Má váš pejsek problémy s alergií a trpí především jeho srst? Na tento problém jsou zde šampony, které prokazatelně pomáhají zbavit se tohoto problému. Šampony pro psy jsou hypoalergenní s čistícím efektem, které jsou vyvinuty i pro tu nejproblematičtější srst. Pejsci, kteří trpí na lupy, suchou pokožkou, svrabem, vyrážkami či jinými problémy s pokožkou by si měli pořídit šampony právě u nás.

 

Dlouhá srst není žádným problémem pro šampon pro psa

 

Pejsci s dlouhou srstí trpí nejčastěji problémy spojené s pokožkou. Jak co nejlépe ošetřit takovou srst? Na tuto otázku vám umíme jednoduše odpovědět. Některé naše šampony jsou vhodné pro péči o srst dlouhosrstých psů. Čistí vlákna dlouhé srsti, ošetřuje a odmašťuje ji dokonce jí dodává pružnost. Dlouhosrstí pejsci mají nejčastěji problémy s rozčesáváním. Tento problém vyřeší jedním střikem naše šampony na rozčesávání. Po nich bude se česání změní na radostnou zábavu pro vašeho pejska.

 

Potřebuje srst vašeho pejska obnovení? K tomu je tu šampon pro psa

 

Šampon pro psa, který obsahuje ve velké míře různé vitamíny, které dodávají srsti sílu a lesk.

K tomu aby měl váš pejsek naprosto dokonalou srst a kůži slouží kondicionéry pro psy. Kondicionéry se používají po použití šamponu a pořádném spláchnutí ze srsti vašeho pejska. Tyto kondicionéry nejen že napomáhají znovuobnovení srsti ale dodávají její nádhernou lesklou barvu.