Nejprodávanější produkty

Sedačky pro psy Je zde 88 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek

Sedačky pro psy

Chcete si koupit nejen luxusní ale stejně tak i pohodlné sedačky pro psy? Každý pes se vyspí i na zemi ale když mu poskytnete pelíšek vám bude určitě vděčný a spokojený. Když bude spokojený váš pejsek tak může být spokojen i majitel. Tyto dvě věci jsou pro nás prioritou. U nás jsme spojili i luxusní sedačky pro psy s komfortem a když váš pejsek ho jednou vyzkouší hned si ho zamiluje.

Jaká je správná sedačka pro psa?

V nabídce máme různé druhy pelíšků, ze kterých si určitě snadno vyberete. Každý druh pelíšku je i ve více barevných kombinacích. Základ je si určit zda chcete více otevřený pelíšek nebo právě naopak máte malého pejska a chce uzavřenější aby se v něm cítil bezpečně. Menší psi jsou více náchylné na chlad a proto potřebují více uzavřený pelíšek aby mohli spokojeně v teple spát. Sedačky pro psy nesmí být v průvanu aby vaši pejsci nenastydly. Také je velmi důležité, když váš pes rád tráví svůj čas venku. Vždy po každé procházce bude mít váš miláček špinavé tlapky a nechcete aby měl i špinavý stále svůj pelíšek. U nás se pelíšky dají celé svléknout a dát je prát při 30 stupních. Váš pejsek si zaslouží mít svůj pelíšek vždy čistý. Cordura, materiál ze kterého jsou vyrobeny pelíšky, je velmi kvalitní a drží svůj tvar po dlouhou dobu. Pro ty co chtějí něco luxusní máme pelíšky pro psy vyrobené z eko kůže.

Zdraví na prvním místě

Má váš pes problém s klouby? Sedačky pro psy Medico jsou vhodné právě pro vás. Ortopedická matrace Medico s paměťovou pěnou zajistí maximální pohodlí a zdravý spánek vašemu čtyřnohému miláčkovi.