Nejprodávanější produkty

Stahovací V této kategorii není žádné zboží.

Stahovací obojky pro psy

Základní výbavou každého pejska je obojek. Život pejska je stavěn hlavně na venčení či na procházkách po čerstvém vzduchu. Jelikož někteří pejsci nejsou naučeni poslouchat na slovo během procházky nebo není na některých místech povolen volný pohyb psů na to nám zde slouží obojky. Jednou z vymožeností při vybírání obojků jsou na trhu stahovací obojky pro psa. Tyto stahovací obojky jsou velmi dobrým "vynálezem". Každý pejsek si je určitě hned zamiluje, protože tyto stahovací obojky netáhnou, neškrtí a hlavně jsou vyrobeny z jemných materiálů. Jelikož tyto obojky jsou snadno přepínatelné, jsou vhodnými i při výcviku pejsků.

 

Roste váš pejsek jako z vody?

Jelikož chcete svému chlupáče dopřát od malého věku tu nejlepší péči či ty nejlepší doplňky no nebaví vás každý měsíc kupovat za každým nové obojky protože pejsek roste? Tento problém vám vyřeší stahovací obojek pro psa. Tyto obojky jsou speciálně vyrobené aby se jejich velikost dala jednoduše a bez problémů zvětšovat či dokonce zmenšovat. Jsou vyrobeny tak aby se daly jednoduše zapínat na krk vašeho pejska. Mají pevnou plastovou západku a jejich délku lze snadno přizpůsobit díky speciální posuvné plastové přezce. Jsou vyrobeny z materiálů co jen tak ne co nezničí. 

Stahovací obojky - různorodost při výběru

 

Stahovací obojek nabízíme v různých barvách či z různých materiálů aby byl co nejlépe přizpůsoben vašemu pejskovi. Většina stahovacích obojků pro psy je vyrobena z velmi pevného nylonu. Další výhodou těchto obojků je, že jsou ručně pletené. Jen člověk se s ním dokáže co nejlépe "vyhrát" při jejich výrobě. Každou chybu při jejich vyrábění dokáže jednoduše opravit. Váš pejsek se bude konečně cítit originální a jedinečně. Tyto stahovací obojky vyrábíme z barevných materiálů, které slouží při procházce za snížené viditelnosti jako je například mlha, tma či deště a při jiném nepříznivém počasí. S těmito obojky je uvidíte bez problémů. Naše stránka nabízí tyto obojky vyrobené pro každý druh plemene, ať už je váš pejsek malý či velký. 

Bezpečnost na prvním místě

 

Stahovací obojek pro psa není jen praktickým vynálezem ale nazývá se také i bezpečnostní. Pokud váš pejsek během procházky spatří jiného přátelé či pro něj nepřítele nebo narušitele jeho území a vy ho držíte na stahovacím obojku, nemá šanci se z něj vyvléct.