Nejprodávanější produkty

Vodítka

K pěknému, originálnímu paracord obojku patří stylové paracord vodítko. I váš pejsek chce být stylový když je venku na procházce. Paracord vodítka jsou vyráběny na míru a je možné si dát vyrobit vlastní vodítko na míru, případně celý set.

Vodítka V této kategorii není žádné zboží.

Vodítka pro psy

Vodítko patří k základnímu vybavení, které by měl vlastnit každý jeden majitel pejska. Občas se stane, že pejsek nesouhlasí s tím aby byl připoután ke svému majiteli a chtěl by se sám volně pohybovat, ale ne všude je to dovoleno. Ve městech není často povolen volný pohyb psů a proto by měl majitel dbát na okolí, dbát i na ostatních psů a také na bezpečnost svého čtyřnohého miláčka a to tím, že ho připne na vodítko pro psa.

 

Ručně vyráběné vodítka pro psy

 

Nabízíme pro vás ručně vyráběné vodítka pro psa, které jsou vyrobeny z Paracord. Pokud byste náhodou nevěděli co je Paracord je to velmi pevný, odolný materiál, který se používá například i při výrobě padáků. Tyto vodítka mají i další výhodu. Majitel dokáže neposlušného pejska rychle a bez problémů uchopit, pro našeho miláčka jsou také pohodlné. A to je naší prioritou, aby byl spokojený nejen pan ale také pes. Máme na výběr dva druhy pletení vodítek pro psa a množství barev ze kterých si máte možnost vybrat si aby ladil k barvě srsti nebo aby ladilo vodítko ik obojku vašeho pejska. Máme i různé pestré vodítka pro psy, od jednobarevných až po tříbarevné, duhové nebo si u nás můžete vybrat i rozdvojku pro psy, která vám pomůže na procházce se dvěma pejsky. Díky této rozdvojce se vaše procházka s dvěma pejsky stane bezproblémovou.

 

Jak vybrat správnou velikost vodítka pro psy?

 

Aby si naši zákazníci věděli vybrat správnou velikost vodítka pro jejich mazlíčky, měli by se řídit následujícími pravidly. Nejprve je si třeba zjistit, zda chceme vodítko pro psa na procházku nebo vodítko na různé aktivity jako je například běh se psem nebo při výcviku aby měl váš pejsek dostatečné pohodlí. Tloušťka je také velmi důležitá, aby nebyly vodítka pro psy příliš těžké při jejich používání. Abyste měli dostatečný výběr vodítek, nabízíme vám až tři druhy velikostí. Další bod, na který bychom měli při vybírání vodítek přihlížet je, abychom si uměli vybrat správnou délku vodítek. Nabízíme vám dokonce až tři druhy délek. Máte na výběr buď 100cm, 130cm nebo 220 cm. Malým pejskem doporučujeme spíše ty delší vodítka a naopak pro velkých chlupáčů spíše ty kratší. Nabízíme i další vymoženost ve světě vodítek pro psy. Jsou to přepínací vodítka. Tyto vodítka si můžete přepínat kdykoliv a kdekoliv podle potřeby. Poslední možností výběru či chcete vodítko, které se podle potřeby natahuje samo zpět, nebo vodítko klasické.